Şirket Nasıl Kurulur? eŞirket ile Online Şirket Kuruluşu

eŞirket yeni teknolojiler ve çözümlerle kullanıcılarının zahmetsiz bir işletme yönetimi sağlamalarına destek olur. Geleneksel yöntemlerden sıyrılarak şirketinizi online ortamda kurmanızı ve yönetmenizi sağlar. Şirket kuruluşundan e-fatura geçiş sürecine kadar tüm süreci organize eder ve yönetir.

Bilgisayarınızda ve telefonunuzdan e-fatura kesebilir, pazaryerlerinde yapmış olduğunuz satışları takip edebilir, kolayca e-fatura kesebilir ve resmi muhasebenizin tutulması için mali müşavirinize aktarabilirsiniz.

eŞirket Üzerinden Şahıs Şirketi Kurmanın Avantajları

1- Kayıt işlemleriniz tamamlandığında eŞirket kullanan mali müşavirler tarafından aranırsınız ve şirket kuruluş talebiniz online olarak vergi dairesine iletilir.
2- Vergi dairesi 1-7 iş gününde işletmenizi açar
3- eŞirket tarafından adresinize mali mühür gönderimi sağlanır
4- Mali Mühürü teslim aldığınızda e-fatura geçiş işlemleriniz sağlanır.
5- n11, gittigidiyor, hepsiburada, trendyol gibi pazaryerlerinde yapmış olduğunuz satışlar muhasebe sistemine otomatik aktarılır ve tek tıkla e-fatura kesebilirsiniz.
6- Vergi levhanız ile pazar yerlerine başvurabilir kargo anlaşmaları yapabilir ve sanal pos kullanabilirsiniz.

eŞirket Üzerinden Kurulabilecek Şirket Türleri

eŞirket.com üzerinden Şahıs işletmesi, Serbest Meslek (avukat mühendis vb), Limited Şirket ve Anonim Şirket kuruluşu gerçekleştirmek ve yönetmek mümkün.

eŞirket sanal bir şirket türü olmayıp geleneksel yöntemlerden sıyrılarak şirket kuruluşundan fatura kesebileceğiniz noktaya kadar süreci online yönetmenizi sağlar. Vergi levhanız çıkar ve satışlarınızın faturasını keserek kazançlarınızı vergilendirmiş olursunuz.

Genç Girişimci Teşvikleri

29 yaş altında olup ilk kez şirket kuruyorsanız genç girişimcilik kapsamında 1 yıl bağkur ve 3 yıl 75.000 TL’ye kadar gelir vergisi avantajından faydalanabilirsiniz.. Kesmiş olduğunuz faturalardan doğan kdv ödemeleri teşvik kapsamında değildir.

eŞirket üzerinden Şirket Kurmanın Maliyeti

eŞirket.com üzerinden yapacağınız şirket kuruluş işlemlerinde uygulanacak ücret tarifesi şu şekildedir
Şahıs Firması: 230 + KDV (271,40 TL) – Kuruluş maliyeti yoktur
Limited Şirket: 800 + KDV (944,00 TL) – Şehir bazında değişken kuruluş maliyeti vardır.
Anonim Şirket: 1.000 + KDV (1.180 TL) – Şehir bazında değişken kuruluş maliyeti ve 12.500 TL sermaye blokesi şartı vardır.

e-Ticaret Entegrasyonları

eSirket.com üzerinden şirket kurduğunuzda kullanımınıza sunulan ön muhasebe programı aracığı ile gittigidiyor, trendyol, hepsiburada, n11 gibi sitelerde yapmış olduğunuz satışları takip edebilir ve entegrasyon vasıtası ile kolaylıkla fatura kesebilirsiniz.

Şirket Kuruluş İşlemlerine Başlamak için hemen tıklayın

Leave A Reply

Navigate